DünyaManşet

Peker’in evinden sonra akrabası da kurşunlandı

Suç örgütü liderliğinden hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker’in akrabası olduğu söylenen ve casino işletmecisi Halil Falyalı‘ya suikast düzenleyen ‘Söylemez Kardeşler‘ çetesi lideri Mustafa Söylemez’in cinayetten sonra görüştüğü isim olarak gündeme gelen Metin Süs İstanbul‘da silahlı saldırıya uğradı

Kaldırımda yürürken silahlı saldırıya uğradı

Peker’in Beykoz’daki evine dün yapılan saldırıdan sonra Falyalı cinayeti sonrası Söylemez’in İstanbul’da ilk görüştüğü isim olarak gündeme gelen 42 yaşındaki Süs de Yeşilköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucunda yaralandı.

Süs’ün Peker’in akrabası olduğu ileri sürülürken, olay dün gece saat 21.30 sıralarında Yeşilköy’de bulunan bir parkın önünde meydana geldi.

DHA’nın haberine göre, kaldırımda yürüyen Metin Süs silahlı saldırıya uğradı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Metin Süs olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastanede tedavi altına alındı.

Silahlı saldırıyı gerçekleştiren K.A. olay yerinden kaçtığı sırada polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.Başa dön tuşu