KıbrısSürmanşet

Sadıkoğlu: İskele ve 21 köyüne gönülden hizmet için devam ediyoruz

İskele Belediyesi Başkanı ve Başkan adayı Hasan Sadıkoğlu, resmi adaylık başvurusunu, Meclis üyesi adaylarıyla birlikte bugün yaptı

Sadıkoğlu, resmi adaylık başvurusunu yaptı

İki dönemdir, halkın güvenini arkasına alarak İskele Belediye Başkanlığı görevini yürüten İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, bugün resmi olarak İskele Belediye Başkanlığı’na adaylık başvurusunu yaptı.

Beraberindeki İskele Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda destekçisiyle birlikte İskele Kaza Mahkemesi’ne giden İskele Belediyesi Başkan Adayı Hasan Sadıkoğlu, burada, İskele İlçe Seçim Kurulu’na, adaylık başvurusunu sundu.

Sadıkoğlu: İskele ve 21 köyüne gönülden hizmet için devam

Sadıkoğlu, adaylık başvurusundan sonra yaptığı açıklamada, İskele ve 21 köyüne gönülden hizmete devam edeceğini söyledi.

Başkan Sadıkoğlu, konuşmasının devamında şunlara yer verdi:

“İskele’mizi dünden daha iyi bir konuma getirmek, yeni projelerimize hayat vermek, bana olan inancınız ve duyduğunuz güvenden aldığım güçle, doğup büyüdüğüm, kök saldığım bu topraklara, ‘sevdam’ dediğim İskele’mize, daha nice güzellikler katmak için ben İskele Belediye Başkanlığı’na, çok kıymetli dostlarım da Meclis üyeliğine adaylık başvurularımızı yaptık.

Sizlerin bana gösterdiğiniz güvene layık olmak, emanet ettiğiniz, benim için kutsal olan görevi alnımın akıyla devam ettirmek için; gece gündüz emeğimizi acımadan İskele’miz için gönülden hizmete devam” dedi.

Başkan adayı Sadıkoğlu, 8 yıl önce devraldığı bayrağı daha ileriye taşımak için de durmadan çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Hasan Sadıkoğlu Seçim BürosuBaşa dön tuşu