KıbrısManşet

Kişmir: Kıb-Tek emekçilerine ne kadar teşekkür etsek azdırBasın Emekçileri Sendikası (Basın-Sen) dün Girne’de yaşanan ve Teknecik Elektrik Santrali’nde büyük maddi hasara yol açan fırtına ve hortum ile ilgili  Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-tek) çalışanlarına teşekkür mesajı yayımladı
ozgur_ghazete_kibris_Kismir_Kib_Tek_emekcilerine_ne_kadar_tesekkur_etsek_azdir1
Sendika adına yazılı açıklamada bulunan Başkan Ali Kişmir şunları kaydetti;
“Ülkemizde yaşanan doğal afet sonrası oluşan hasarlar tüm toplumumuzu derinden üzmüştür. Böylesi bir afetin önüne geçmek imkansızdır ancak afet sonrası ortaya konan azim yaralarımızı en kısa sürede sarmamızı sağlayacaktır.
ozgur_ghazete_kibris_Kismir_Kib_Tek_emekcilerine_ne_kadar_tesekkur_etsek_azdir2
Olumsuz hava koşullarının devam ettiği ülkemizde, soğuk, fırtına ve yağmur demeden her birimizin evine enerji gelmesi için dünden itibaren aralıksız çalışan KIB-TEK emekçilerine ne kadar teşekkür etsek azdır.
Toplum olarak bir kez daha KIB-TEK emekçilerinin ne kadar riskli bir iş yaptıklarını ve böyle günlerde ülkemiz için önemlerini bir kez daha şahit olduk.
ozgur_ghazete_kibris_Kismir_Kib_Tek_emekcilerine_ne_kadar_tesekkur_etsek_azdir3
Aynı şekilde yaşanan tüm olaylardan toplumumuzu haberdar etmek için dünden itibaren çalışan basın emekçilerini ve şu anda sahada olan tüm insanlarımızı selamlıyoruz ve dikkatli olmalarını istiyoruz.
Tekrardan hepimize geçmiş olsun”


Başa dön tuşu