KıbrısManşetYaşam

Reytingler yere çakıldı, çekimler Ayvalık’ta devam edecek

TRT ekranlarında Perşembe günleri yayımlanan ve yayınlandığı günden beri tepkilerin odağı haline gelen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimleriyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı

Dizi çekimleri Ayvalık’ta devam edecek

TRT ekranlarında, yayınlandığı günden itibaren tepkilere neden olan “Bir Zamanlar Kıbrıs” dizisinin Kıbrıs’ın kuzeyinde devam eden çekimlerinin Türkiye’ye taşınacağı öğrenildi.

Pandemi’nin en kritik seyrettiği günlerde adanın bir çok yerinde yapılan çekimler nedeniyle de tepki toplayan dizinin pandemiyi bahane ederek Türkiye’ye dönme kararı alması inandırıcı bulunmadı.

Pandemi döneminde bile  çekimler sürdü, reytingler de süründü

Türkiye’de magazin, dizi ve televizyon gazetecilerinden Birsen Altuntaş, dizi çekimleriyle ilgili sürpriz gelişmeyi Tv100’deki köşesinde paylaştı.

Altuntaş yazısında, “TRT’nin TMC Film imzalı dizisi “Bir Zamanlar Kıbrıs“ın çekimlerinin Ayvalık’ta devam etmesi planladığını duyurdu.

Pandemi koşullarında Kıbrıs’ta dizi çekmek zor olduğu için adanın dokusuna en uygun yer olan Ayvalık’ın seçildiği öğrenilirken dizinin 52 bölüme tamamlanacağı öğrenildi.

Kulislerde ise pandeminin bahane edildiği ancak dizinin reytinglerinin beklentileri karşılamadığı konuşuluyor.Başa dön tuşu