KıbrısManşet

Borak: Açılışta dahi siyaset mi yaptınız?

Dipkarpaz Çevre Koruma ve Aktivite Derneği Başkanı Fırat Borak, Ziyamet- Kaleburnu, Kaleburnu-Dipkarpaz ve Dipkarpaz- Zaferburnu yolu için temizlik çalışması ve açılış yapıldığını belirterek, bu açılışa Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) bölge milletvekilleriyle Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun’un davet edilmemesine tepki gösterdi

Borak: Makama yapılan saygısızlık unutulmaz

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Borak, kişilerin makamlarda geçici olduğunu ifade ederek, makama yapılan saygısızlığın ise asla unutulmadığını vurguladı.

İşte Borak’ın sosyal medya açıklaması:

Her Gün, Bir Acayip İşler! Dün; Ziyamet- Kaleburnu, Kaleburnu-Dipkarpaz ve Dipkarpaz- Zaferburnu Yolu İçin, Temizlik Çalışması ve Açılış Yapıldı. Çok Güzel, Katkı Koyan Herkesten Allah Razı Olsun. Yapılmasını, Herkes Kadar Biz de İstiyoruz.

Yani Bu Açılış da Dahi, Siyaset mi Yaptınız? Dipkarpaz Belediye Başkanı Yok! CTP Bölge Millet Vekili Yok! Yarın Bu Makamlardan; Belediye Başkanı, Millet Vekili Gider. Ama! Makama Yapılan Saygısızlık, Asla Unutulmaz.

Bunu Yapan veya Yapacak Olan Hangi Siyasi Parti Varsa YAZIKLAR OLSUN! Ben, Dile Getirmekten Dahi Utanıyorum!Başa dön tuşu