Kıbrıs

Akıncı Gazimağusa Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti, müzik dinletisine katıldıCumhurbaşkanı ve bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı, bu sabah önce Gazimağusa Sanayi bölgesini ziyaret etti, ardından da Mağusa Surlariçi’nde müzik dinletisine katıldı

ozgur_gazete_kibris_mustafa_akinci.jpg
Tesisleri yerinde inceledi

Sanayi bölgesini ziyaretinde yatırımcı ve sanayicilerle yaşadıkları sorunların yanısıra güncel konuları da değerlendirerek sohbet eden Akıncı, bazı tesisleri yerinde inceleme şansı da buldu. Akıncı, Covid19 salgınının yarattığı zorlu şartlarda da olsa üretim mücadelesini başarıyla yürütme azminde olan yatırımcılarımızın olduğunu görmenin mutluluk verici olduğunu kaydetti.

ozgur_gazete_kibris.jpg
Akıncı: Halkımızla hep beraber olmaya devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı ve bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı, Gazimağusa Sanayi Bölgesi ziyaretinin ardından Gazimağusa Surlariçi’ndeki esnafı ziyaret etti, bir de müzik dinletisine katıldı. Söz konusu mekenda her Cumartesi gerçekleşen buluşmalarda gitarlar çalınıp şarkılar söylendiğini belirten Akıncı şunları kaydetti: “Bu ülke insanının samimiyeti, içtenliği ve misafirperverliği paha biçilmez. Halkımızla hep beraber olmaya devam edeceğiz”

Başa dön tuşu