KıbrısSürmanşetYaşam

Sürekli desteklerinizle siz de bir çocuğun kahramanı olun

Aile bakımını kaybetmiş çocuklara destek veren SOS Çocukköyü Derneği, eğitimden barınmaya, Covid-19 salgını ile mücadeleden sağlıklı beslenmeye kadar birçok farklı alanda ‘Bir Çocuğun Kahramanı Ol‘ kampanyası ile düzenli bağış yapılması çağrısında bulundu

“Sürekli desteklerinizle siz de bir çocuğun kahramanı olun”

SOS Çocukköyü Derneği Bireysel Fon Geliştirme Sorumlusu Raşit Kutlu, düzenli bağışın çocukların geleceği açısından önemli olduğunu belirtti.

“Düzenli bağışları ile bize destek olan bağışçılarımız, bir çocuğun görünmeyen ebeveyni gibidir. Yapacağınız bağışlarla  çocuklarımızın yanında olabilir hayatlarına dokunabilirsiniz. Bu sayede çocuklar, bağımsız bir hayata adım atana kadar her alanda kendilerini daha güvende hissedebiliyor” diyen Raşit Kutlu, ‘Bir Çocuğun Kahramanı Ol kampanyasında birden fazla bağış seçeneği olduğunu ifade etti.

Düzenli bağışlarınızla bir çocuğun kahramanı olun

Bir çocuğa, kendini ait hissedeceği, güvenli ve sevgi dolu bir yuvada yaşama şansı verebilmek için tüm faturalı hatlardan üç farklı seçenekte mesaj içerikleri yazılarak destek verilebilir.

SMS bağışı için; ABONE SOS30, ABONE SOS40, ABONE SOS50 yazıp tüm operatörlerden 4271’e gönderilebilir. Aile bakımını kaybeden çocukların kalbine dokunup umudu çoğaltmak için https://soscocukkoyu.org/duzenli-bagis-yap/ adresinden de düzenli bağış yapabiliyor.

Başa dön tuşu