KıbrısManşet

İncirli: Harmancı ve Belediye Meclis üyelerini kutlar, başarılar dilerim

Cumhuriyetçi Türk Partisi‘nin (CTP) Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkan adayı olarak yarışan Dr. Sıla Usar İncirli, LTB Başkanlığı’na seçilen Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) adayı Mehmet Harmancı ve Meclis üyelerini kutlayarak, Lefkoşa’nın hak ettiği hizmetlerin yeni dönemde daha çok çalışmasını umduğunu belirtti

İncirli: Keyifli ve üretken bir seçim kampanyası geçirdik

Sosyal medya hesabından seçim sonrası ilk açıklamayı yapan İncirli, yerel seçim sürecinin tamamlandığını ve önümüzdeki dört yıl boyunca şehri yönetecek Başkan ve belediye meclisinin seçildiğini hatırlatarak, seçim dönemlerinin özgür ve demokratik bir ortamda eleştiriye ve gelişmeye de kapı açtığından önemli ve kıymetli olduğunu kaydetti.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
İncirli açıklamasını bu fotoğraf eşliğinde yaptı

İncirli, “Eksikliklerin açıkça dile getirilmesi, yeni vizyon ve projelerin sunulması bizleri bulunduğumuz noktadan ileriye götürebilecek zemini hazırlar. Lefkoşa’mızın eksikliklerini, yapılması gerekip de ihmal edilenleri, Lefkoşa’nın hak ettiği hizmetlerin neler olduğunu, nasıl yönetilmesi gerektiğini, çağdaş, dünyaya kapıları açık bir başşehir vizyonumuzu anlatan oldukça keyifli ve üretken bir seçim kampanyası geçirdik” dedi.

“Sn. Harmancı ve Belediye Meclis üyelerini kutlar, başarılar dilerim”

“Göreve gelen Sn. Harmancı ve Belediye Meclis üyelerini kutlar, başarılar dilerim” diyen İncirli, yeni yönetimin şehrin eksikliklerini gidermek, Lefkoşalılara hak ettikleri hizmetleri vermek ve çağdaş bir başşehre ulaşmak için önceki dönemden daha çok gayret göstermesini umduğunu belirtti.

İncirli, “Bu süreçte seçim çalışmalarını yürüten, bizi destekleyen, cesaretle yanımızda olan eski /yeni bütün dostlarımıza, belediye meclis üyesi adaylarımıza ve partililerimize çok teşekkür ederim. Hepimizin isteği daha iyi yönetilen bir ülke, daha çağdaş bir şehir ve daha mutlu bir yaşamdır. Hak ettiğimiz günlere birlikte yürüyebilmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

LTB seçim sonuçları şöyle;

Mehmet Harmancı (TDP): Yüzde 49.44 – 10 bin 402 oy

Sıla Usar İncirli (CTP): Yüzde 26.41 – 5 bin 556 oy

Sadık Gardiyanoğlu (UBP): Yüzde 22.50 – 4 bin 735 oy

 Başa dön tuşu