KıbrısManşet

Zaroğlu: Zurnacı misali hareket eden herif neden bu tahriki yapıyor?

Milletvekili Bertan Zaroğlu, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı‘yı kastederek, ‘Çakma Robin Hood’ ifadesini kullandı ve açtığı sahte Facebook profilinden, TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çalışma arkadaşlarına hakaretler ettiğini iddia etti

Zaroğlu: Çakma Hood’un, Erdoğan’dan hoşlanmadığını herkes iyi bilir

Zaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden Arıklı’yı işaret ederek, bir açıklama yaptı.

Zaroğlu, “Herkesin yakından tanıdığı bizim yerli çakma Robin Hood’un Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan hiç hoşlanmadığını onu yakından tanıyan herkes iyi bilir” dedi.

Zaroğlu’nun açıklamasının tamamı şu şekilde:

ÇAKMA ROBİN HOOD VE KURDUN AKLINA KUZU DÜŞÜRMEK

20 Temmuz Mutlu Barış Harekatı yıldönümü çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte geniş bir kadro geliyor KKTC’ye.

Mecliste de bir konuşma yapacağı öngörülüyor. Öncelikle belirtmek isterim ki böyle bir atmosferi onunla soluyacağım ve bu tarihi ana şahitlik edeceğim için şeref duyuyorum.

Konumuza gelince; Herkesin yakından tanıdığı bizim yerli Çakma Robin Hood’un Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan hiç hoşlanmadığını onu yakından tanıyan herkes iyi bilir.

Çakma Robin Hood açmış olduğu sahte Facebook profilinden, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve çalışma arkadaşlarına bol bol hakaretler eder. 2017 tarihinde Türkiye de yapılan referandumda sahte Facebook sayfasından algı operasyonu yaparak hayır kampanyasına destek yazıları yazar.

Hatta çakma Robin Hood’un açmış olduğu Bahse konu sahte Facebook profilinin ona ait olduğuna dair de ülkemizde bir belediye başkanının 2018 tarihinde poliste şikayeti var !

Çakma Robin Hood bugün çıkar meydana. Her zaman ki huzur bozuculuğu, karıştırıcılığı ve bozgunculuğu ile Tayyip Bey’den haz etmediğini düşündüğü muhalefet partilerinin isimlerini de vererek;

“Sizi uyarıyorum! Tayyip bey meclise geldiğinde sakın provakasyon yapmayın haaa!” diye tahrik eder.

Simdi siz bundan ne anladınız?
Bu iki adım ileri, iki adım geri atan mehteran tanımında ki sağa sola üfleyen Zurnacı misali hareket eden herif neden bu tahriki yapar?

Takdir sizlerin.

Başa dön tuşu